w

Wziął ślub z otyłą kobietą. Nie wiedział, jakie będą konsekwencje tego związku.

Miłość to najpiękniejsze uczucie na świecie i nikt nie powinien podważać naszych wyborów.

Jeśli kogoś się kocha, to nie dlatego, że inni uważają to za dobry wybór, ale dlatego, że właśnie tak mówi nam serce. Tak też było w przypadku Amalie Jennings i jej chłopaka, jednak nie wszystkim podobało się to, że zostali parą. Wszystko zaczęło się od tego, że mała Amalie różniła się od swoich rówieśników, bowiem dorastała i przybierała na wadze szybciej niż inni.

para

To doprowadziło do tego, że zamykała się w domu i nie miała ochoty na kontakt z ludźmi, aż do chwili, gdy w sieci poznała swojego przyszłego chłopaka. Pochodząca z Danii w końcu przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, aby być bliżej Seana. 25-latka przez większość życia nienawidziła swojego ciała, co doprowadziło ją nawet do samookaleczania. Jednak teraz pokochała siebie, a sporą zasługą jest to, jak postrzega ją Sean.

para2

Nie wszyscy są zadowoleni z wyboru pary. Ojciec Seana zerwał z nim kontakt po tym, jak poślubił Amalie, natomiast ona sama mówi, że jest to dla niej wyjątkowo ciężkie, bowiem nigdy nie będzie w stanie powstrzymać ludzi od mówienia o niej złych rzeczy.