Wrzuca swoje intymne zdjęcia do sieci. Wiele kobiet broni jej i popiera w tym, co robi!


Lisa Wilson, mama dwóch dziewczynek, bardzo szybko podbiła serca kobiet na Instagramie. Wszystko przez zdjęcia, jakie publikuje.

Kobieta po dwóch ciążach miała ogromny problem w tym, aby zaakceptować swoje ciało, które niestety nie wyglądało już tak, jak wcześniej. Zrozumiała jednaki, że musi zaakceptować siebie, by dać dobry przykład swoim córkom.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lisa Marie (@sheisalwaysenough)

Postanowiła też, w ramach swoistej terapii publikować coraz odważniejsze zdjęcia na swoim profilu na Instagramie, dzięki czemu jednocześnie mogła dodać otuchy innym kobietom w podobnej sytuacji.

Postanowiłam być z tego dumna i zaakceptować mój brzuch, który rósł wraz z moimi córeczkami. Społeczeństwo wciąż bardzo krzywdząco patrzy na matki, które nie wróciły do formy sprzed ciąży. Nie powinno tak być.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Lisa Marie (@sheisalwaysenough)


Kobieta, mimo wielu niepochlebnych komentarzy, dostaje ogromny odzew o pozytywnych walorach swojej działalności, która pomogła już wielu kobietom.

Cieszę się pozytywnymi wiadomościami od ludzi. Niektóre kobiety piszą mi, że odkąd trafiły na mojego Instagrama i zobaczyły, że jestem z siebie i swojego ciała dumna, one również pokochały siebie.


Więcej z sieci:

loading...

Zobacz także

Więcej z kategorii: Życie codzienne