W aucie, które kupił córce znalazł list. Słowa w nim zawarte sprawiły, że płakał jak bóbr!


Kevin Duke postanowił kupic samochód dla swojej córki. Postanowił osobiście przejechać się nowo zakupionym autem, by sprawdzić jak się prowadzi

Zajrzał w każdy zakamarek a w jednym ze schowków znalazł coś nietypowego. Wewnątrz skrytki znalazł list zaadresowany do „Nowego właściciela samochodu”. List został napisany przez pierwszą właścicielkę samochodu. W jego treści kobieta wyjaśnia dlaczego ten samochód był dla niej tak ważny:

Do osoby, która będzie użytkować ten samochód, chciałam Ci tylko powiedzieć, jak bardzo wyjątkowy pojazd kupiłeś. Ten samochód należał do mojej mamy. Zmarła 25 lutego 2015 roku. W pożarze domu razem z moją sześcioletnią córką i ciotką. Ostatni raz, kiedy moja mama jeździła samochodem, to był dzień tej tragedii. Tego dnia poszła też z moją córką do fryzjera, aby obciąć włosy.

list

Przeczytawszy list obecny właściciel pojazdu postanowił znaleźć autorkę listu i podarować jej ten samochód. Cała historia zakończyła się szczęśliwie a auto trafiło do jego pierwszej właścicielki.


Więcej z sieci:

loading...

Zobacz także

Więcej z kategorii: Życie codzienne