Spór Kingi Rusin z Małgorzatą Rozenek. Tą wypowiedź skomentowała nawet Magda Gessler!


Spór pomiędzy Kingą Rusin a Małgorzatą Rozenek trwa od dłuższego czasu, i raczej końca tej celebryckiej sprzeczki ciężko dostrzec.

Wszystko zaczęło się od stwierdzenia przez Perfekcyjną Panią Domu, że Rusin wykorzystuje walkę o prawa zwierząt tylko i wyłącznie do własnych celów biznesowych, czyli promocji swoich kosmetyków. Bo kilku wymianach zdań Rusin zamieściła krótki wpis, w którym dość dosadnie podsumowała to, co robi Rozenek:

Co upoważnia Rozenek do oceniania mojej działalności społecznej? Jej własny dorobek? Jaki? Osiągnięcia? Jakie? Walka? O co? Czy walczyła tak jak ja, o ustawę w obronie dzikich zwierząt w sejmie? A może o Puszczę Białowieską? Albo o zaprzestanie dewastowania polskiego dziedzictwa przyrodniczego przez Szyszkę, partyjnego kolegę jej ojca? Walczy o atencję na ściankach i promocjach. I na tym jej waleczność się kończy.

odpowiedz

Wpis ten zyskał dość duże poważanie wśród sympatyków znanej prezenterki, a także innych gwiazd. W sprawie wypowiedziała się nawet Magda Gessler, która poprała swoją telewizyjną koleżankę. Mimo to Rozenek zapowiedziała, że to nie koniec sporu.


Więcej z sieci:

loading...

Zobacz także

Więcej z kategorii: Inne