Rodzice grozili kobiecie, która opublikowała zdjęcia z sesji urodzinowej synka. Nikt nie krył oburzenia!


Sesje zdjęciowe dzieci to bardzo popularny prezent z okazji pierwszych urodzin maluchów. Pewna Australijka także postanowiła zorganizować taką sesję swojemu synkowi, dla której inspiracją miały być wydarzenia towarzyszące jego narodzinom.

Kobieta uważała, że efekt sesji, której motywem przewodnim miało być Halloween rozbawi wszystkich, jednak jak się okazało większość ludzi nie widziała w zdjęciach nic zabawnego, a wręcz ich treść ogromnie wszystkich wzburzyła. Na zdjęciach bowiem maluszek był ucharakteryzowany jako zombie, który jadł tort w kształcie ludzkiego mózgu.

sesja1

Ludzie, którzy obejrzeli tą osobliwą galerię zdjęć stwierdzili, że matka w ten sposób bardzo źle wpływa na rozwój malucha, znaleźli się nawet tacy, którzy zagrozili jej zgłoszeniem sprawy do odpowiednich służb, które zabiorą jej dziecko. Po całej sytuacji kobieta zamieściła wpis, w którym wyjaśniła, że chłopiec urodził się pod koniec października i w pierwszych dniach lekarze walczyli o jego życie, a gdy po raz pierwszy go ujrzała powiedziała do niego: „Mój mały zombie, ożyłeś i powstałeś z popiołów” – stąd pomysł na sesję z zombie. A co wy myślicie o takiej sesji zdjęciowej?


Więcej z sieci:

loading...

Zobacz także

Więcej z kategorii: Wpadki