Roberta zna cały świat. Ale mało kto wiedział, że Lewandowski ma tak śliczną siostrę!


Wiele osób pragnie zabłysnąć w Internecie. Chcą, aby ludzie ich kojarzyli na ulicach. Jednak niektórzy chcą pozostać anonimowi. Nie lubią bowiem wzbudzać  większego zainteresowania swoją osobą.

Przykładem osoby, która nie marzy o życiu w ciągłym blasku fleszy jest siostra Roberta Lewandowskiego, która bardzo dobrze chroni swoja prywatność. Jak wiemy Robert Lewandowski jest znany na całym świecie. Jest on jednym z najlepszych piłkarzy na świecie oraz bardzo medialną osobą w Polsce. Najprawdopodobniej wiele osób nie wiedziało nawet, że ma on siostrę- Milenę Lewandowską- Miros. W lutym brat Robert oznaczył ja w jednym ze swoich postów na Instagramie, co spowodowało szum wokół Mileny. Niewiele jednak wiemy o kobiecie, ponieważ skutecznie dba ona o to, aby nie wzbudzać sobą nadmiernego zainteresowania. Nie ma ona nawet zdjęcia ze sławnym bratem na Instagramie.

In the mood 💋#endlesssummer photo by @agnieszkapisarczyk_photography

Post udostępniony przez Milena Lewandowska-Miros (@lewandowskamilena7)

Na jej temat wiemy same ogólne rzeczy bądź to, co sama opublikuje w internecie. Kobieta jest mężatka od 2014 roku. Jej wybrańcem został właściciel marki Signor Leone- Radosław Miros Jest ona 3 lata starsza od swojego brata Roberta, który jest chrzestnym jej synka.  Jak widać nie każdy marzy o sławie i  byciu na okładkach wszystkich czasopism.


Więcej z sieci:

loading...

Zobacz także

Więcej z kategorii: Ciekawe