w

Prześladowane dziecko nie mogło powiedzieć rodzicom o tym, co robi opiekunka. Pomógł mu pies.

Psy to naprawdę niezwykłe stworzenia. Każdy, kto spędził z nimi choć trochę czasu doskonale wie, że potrafią one stworzyć niesamowitą wieź z ludźmi i innymi zwierzętami.

Czworonogi te są lojalne do samego końca i zazwyczaj bardzo miłe. Nie bez powodu określane są najlepszymi przyjaciółmi człowieka. Gdy Benjamin i Hope Jordan zatrudnili opiekunkę do dziecka, która miała zająć się ich dzieckiem, ich pies Killian od razu wiedział, że coś jest nie w porządku.

pie1

Gdy tylko kobieta zbliżała się do niego, natychmiast zaczynał warczeć. Para niedawno przeprowadziła się do Charleston w Kalifornii i potrzebowali niani, która zajęłaby się ich synem, Finnem. Początkowo wydawało im się, że znaleźli odpowiednią osobę, jednak parę miesięcy później rodzice zorientowali się, że ich pies zachowuje się dziwnie.

pies

Podejrzenia Hope narastały i para postanowiła nagrać to, co działo się w domu, gdy ich nie było. Zostawili telefon pod kanapą, aby udokumentować to, co działo się pod ich nieobecność. Po odtworzeniu nagrania, para dowiedziała się, że opiekunka znęcała się nad ich synem, dlatego całą sprawę zgłosili na policję.