w

Postanowił przygarnąć pitbulla ze schroniska. Ten nie chciał rozstać się ze swoim najlepszym przyjacielem.

O tym, czym jest prawdziwa przyjaźń, zdecydowanie możemy uczyć się od zwierząt. Są one lojalne i nawet, gdy mogą zmienić swoje życie na lepsze, nie zapominają o tych, którzy wspierali ich w złych decyzjach.

Najlepszym tego przykładem jest ta historia. Merrill i Taco są najlepszymi przyjaciółmi. Merrill to 3-letnia suczka rasy pitbull, a 8-letni Taco to malutki Chihuahua. Życie Merrill nie było łatwe, lecz na szczęście została uratowana przez wolontariuszy.

psy2

Mimo, iż trafiła ona do schroniska i otrzymała odpowiednią opiekę, musiała przejść szereg skomplikowanych operacji. W tych trudnych dla niej chwilach, wspierał ją jej przyjaciel Taco. Merrill nie zapomniała tego i odwdzięczyła się za jego lojalność.

psy

Kiedy znalazł się chętny do jej adoptowania, ta wyprowadzana z klatki zaczęła wyć na znak protestu, bowiem wolała zostać w schronisku niż opuścić swojego przyjaciela. Taco zareagował identycznie. Na szczęście zainteresowany adopcją mężczyzna wykazał się wielkim sercem i przygarnął oba psy. Obecnie Merrill i Taco mogą naprawdę cieszyć się życiem. Psy trafiły do kochającej rodziny i co najważniejsze, mogły zostać razem.