w

Po zakrapianym wieczorze wróciła do domu bez bielizny. Dopiero mąż jej przyjaciółki wyjawił niezwykłą prawdę!


Po całej nocy spędzonej na spożywaniu alkoholu może być niekiedy ciężko przypomnieć sobie to co się wtedy wydarzyło. Wspomnienia bowiem zacierają się, a przypomnienie sobie wszystkiego graniczy z cudem.

W podobnej sytuacji znalazły się dwie pewne kobiety, które postanowiły się zabawić. Obydwie były wiernymi i przykładnymi mężatkami, lecz tej nocy wypiły o jednego drinka za dużo i chwiejnym krokiem wracały do domu. Po drodze poczuły nagłą potrzebę załatwienia swoich spraw fizjologicznych, a ponieważ w pobliżu nie było żadnych toalet, postanowiły zakraść się na cmentarz. Pierwsza z kobiet nie mając czym się podetrzeć, postanowiła użyć do tego celu swojej bielizny. Druga zaś do tego samego użyła wstążki do leżącego obok wieńca. Następnego dnia mąż pierwszej z nich zadzwonił do męża jej koleżanki i opowiedział mu, że jego żona wróciła do domu bez bielizny. Ten zaś odpowiedział:

To nic. Moja żona wróciła z kartką między pośladkami, na której pisało ‘Od wszystkich nas ze straży pożarnej. Nigdy cię nie zapomnimy.