Po co przed każdym wyjazdem należy włożyć monetę do lodówki? Ten trik przyda się każdemu, kto często podróżuje!


Lubicie podróżować i często po powrocie do domu wasze zegary wskazują inną godzinę? Wiąże się to z pewnością z brakiem dostawy prądu podczas waszej nieobecności.

Nie wiecie kiedy i jak długo to trwało, a  co za tym idzie ciężko stwierdzić, w jakim stanie jest teraz żywność pozostawiona w zamrażalce. W związku z huraganem, który przetoczył się nad częścią Stanów Zjednoczonych, kobieta o imieniu Sheila Pulanco Russell podzieliła się na swoim Facebooku pewnym trikiem, który z pewnością sprawdzi się podczas oceny żywności pozostawionej w zamrażalniku w razie naszego długotrwałego wyjazdu. Należy wlać do kubka wodę i go zamrozić. Następnie na wierzchu lodu położyć monetę.

moneta1

Jeśli były braki w dostawie prądu i nasze jedzenie zdążyło się odmrozić, wówczas moneta spadnie na samo dno, ponieważ lód zamieni się w wodę. Takie jedzenie z pewnością nadaje się do wyrzucenia. Jeśli jednak moneta pozostanie na swoim miejscu (na górze lodu), bądź spadnie maksymalnie do połowy kubka, to możemy ze spokojem wykorzystać żywność. Genialny sposób, prawda?


Więcej z sieci:

loading...

Zobacz także

Więcej z kategorii: Triki