w

Panna młoda wyrzuciła weselników z przyjęcia. Nie mogła znieść ich zachowania.

Nie ulega wątpliwości, że ślub powinien być najpiękniejszym dniem w życiu. Pary młode robią wszystko, by cała ceremonia wyglądała tak, jak zostało to zaplanowane.

O zasadach wprowadzonych na weselu mogą napisać w zaproszeniach, w końcu to ich przyjęcie. Pytanie tylko, co zrobić, jeżeli goście się do nich nie zastosują? Ci nowożeńcy zostali postawieni w właśnie takiej sytuacji. To co zrobili, nie wszystkim przypadło do gustu. Para młoda miała jedno życzenie, które zawarli w zaproszeniach.

panna

Nie chcieli bowiem, by na weselu pojawiły się jakiekolwiek dzieci. Nie wszyscy jednak zastosowali się do prośby. Na weselu wszyscy pili alkohol, zachowywali się głośno, a płaczące i biegające dookoła dzieci nie były częścią ich planu. Panna młoda poprosiła więc organizatora, by zapytał ich rodziców o to, czy dzieci zostaną odebrane. Kiedy kobieta zauważyła, że goście zaczęli kłócić się z mężczyzną, postanowiła podejść i pomóc.

panna1

Para myślała, że ta spieszy im z pomocą, jednak kobieta powiedziała, że mają wyjść. Zachowanie panny młodej mocno podzieliło gości weselnych, bowiem część z nich była oburzona tą decyzją, a reszta uważała, że to ich dzień, który powinien wyglądać tak, jak sobie tego zapragnęli.