w

Obciął córce włosy. To miała być kara za prezent, który dostała od swojej mamy!

Mówi się, że prawdziwe piękno płynie z głębi każdego z nas, jednak nie ma nic złego w dbaniu o swój wygląd. W końcu to przyjemnie wiedzieć, że możemy zrobić na kimś wrażenie swoim wyglądem, szczególnie jeśli jesteśmy nastolatką.

Szczególnie u kobiet ważnym elementem jest fryzura, która może powodować utratę poczucia własnej wartości i brak pewności siebie. Tak właśnie było w przypadku nastoletniej Kelsey. Dziewczyna w dniu swoich urodzin poprosiła swoją mamę o wizytę u fryzjera i zrobienie sobie pasemek, na co ta oczywiście się zgodziła i zabrała ją do salonu fryzjerskiego.

dziewczyna1

Po wizycie dziewczyna zrobiła sobie zdjęcie – wygląda na nim szczęśliwie i jest bardzo zadowolona z nowego wyglądu. Niestety, radość ta nie trwała długo. Kilka dni później Kelsey odwiedziła swojego ojca, który widząc jej nową fryzurę, natychmiast samodzielnie na siłę ściął dziewczynie włosy. Na szczęście czyn ten nie uszedł mu na sucho – mężczyzna jest strażakiem, a informacja o tym zajściu trafiła do jego przełożonych, którzy zawiesili go.

dziewczyna2

Według matki dziewczyny, mężczyzna zrobił to tylko po to, by ją upokorzyć. Dodatkowo sprawą zainteresowali się pracownicy socjalni, którzy najprawdopodobniej wyciągną konsekwencje wobec mężczyzny.