w

Niewierna żona spotkała się z kochankiem. Wtedy do domu wszedł jej mały syn.


Mówi się, że śmiech potrafi zmniejszyć ból i pomaga w walce z chorobami. Warto więc przeczytać tę historię. Pewna kobieta w ciągu dnia spotykała się ze swoim kochankiem, podczas gdy jej mąż siedział w pracy.

Nagle, do domu wrócił jej 9-letni syn, a kiedy zobaczył parę, schował się w szafie, by podglądać. Do domu wrócił też mąż kobiety. Ta szybko schowała kochanka w szafie, nie wiedząc, że w środku siedzi już chłopak. Kilka minut później chłopiec wraz z mężczyzną w szafie rozpoczęli rozmowę. 9-latek stwierdził, że w szafie jest ciemno, a po kilku minutach zaproponował mu sprzedaż piłki, jednak ten odmówił. Chłopiec przekonał go jednak, mówiąc, że jego ojciec jest w domu.

kochanek

Kilka tygodni później sytuacja się powtórzyła, jednak tym razem, 9-latek sprzedał kochankowi rękawicę. Pewien czas później, ojciec chłopca powiedział mu, by ten zabrał swoją piłkę i rękawicę, jednak 9-latek odparł, że sprzedał je za 1000 dolarów. Słysząc to, mężczyzna stwierdził, że nie powinien tak oszukiwać swoich przyjaciół, dlatego ten powinien iść się wyspowiadać. Kiedy 9-latek podszedł do konfesjonału, stwierdził, że jest w nim ciemno. Wtedy ksiądz powiedział: „Nie zaczynaj znowu!”.