Matka znalazła ostry element w pieluszkach swojego synka. „Coś wbijało się w jego ciało!”


Niecodziennego odkrycia dokonała mama kilkumiesięcznego chłopca, który po zmianie pampersa nieustannie płakał. Kobieta próbowała pomóc synkowi, lecz nie znała powodu płaczu maleństwa.

Jednak po kilku minutach znalazła coś dziwnego wewnątrz pieluszki chłopca. Matka kilkulatka na portalu społecznościowym opisała element znajdujący się w pampersie:

Jak się okazało, były to dwa ciała obce, podobne do twardego i ostrego gipsu, wewnątrz warstwy chłonnej w pieluszce. Jeden z tych elementów złamał się i wbijał w pośladek mojego syna powodując ból, płacz, otarcie i rozcięcie naskórka. W świetle dziennym wada w pieluszce jest niemożliwa do zauważenia.

pielucha

Przerażona matka podkreśla, że ciało obce znajdujące się wewnątrz pampersa. mogło wbić się głęboko w skórę dziecka, dlatego zdecydowała się nagłośnić sprawę w Internecie, gdzie inni rodzice również się skarżyli, że pieluchy kupione przez nich wywoływały alergię u ich dzieci , lub również doprowadziły do uszkodzenia naskórka. A czy wam przytrafiła się podobna sytuacja?


Więcej z sieci:

loading...

Zobacz także

Więcej z kategorii: Życie codzienne