w

Kobieta przyszła do pracy z noworodkiem. Szef z ukrycia zrobił jej zdjęcie i zamieścił w sieci.

Każda matka jest dla swojej rodziny prawdziwym bohaterem.

Muszą one bowiem pogodzić pracę, obowiązki domowe oraz wychowanie dziecka. Taką matką jest Melody, która ma ten komfort, że do pracy może przychodzić ze swoją córeczką, której w tym czasie nie ma z kim zostawić. Pewnego dnia jej szef postanowił zrobić jej z ukrycia zdjęcie i opublikować w sieci, razem ze swoją opinią na ten temat.

mama1

Praca z dzieckiem wydaje się taka łatwa. Pomaga to, że dziewczynka jest taka słodka i spokojna, ​​będąc po prostu z mamą, blisko niej. Potrzebujemy więcej małych i dużych firm, aby przekonać je, że jest to wykonalne i powinno być dozwolone częściej! Miesiące zaraz po porodzie trwają tak krótko.

Pod zdjęciem pojawiło się wiele komentarzy o tym, ze zdjęcie i historia Melody mogą zainspirować innych pracodawców do tworzenia miejsc pracy przyjaznych młodym mamom. Niestety, dziś jeszcze nie każde biuro jest takim miejscem, a z pewnością na takim układzie skorzystałyby obie strony. Jak myślicie, czy zabieranie dzieci do pracy to dobry pomysł i powinien być szerzej praktykowany?