Codzienna czynność, którą wykonuje większość kobiet, doprowadziła jej nogi do tak tragicznego stanu!


Kobiety uwielbiają o siebie dbać – to normalne. Niejaka Dana Sedgewick nie sądziła jednak, że zwyczajny zabieg, który codziennie wykonuje miliony kobiet może przynieść tak tragiczne konsekwencje.

Kobieta postanowiła więc opisać swoją historię ku przestrodze innym. Podczas golenia okolic bikini Dana zacięła się. Krótko potem dostała czerwoną wysypkę, która jednak nie zwróciła jej uwagi.

nogi1

Nazajutrz kobieta miała zawroty głowy i mdłości, na które lekarz zalecił jej antybiotyk, bagatelizując sprawę. W ciągu kolejnych 24h nogi kobiety pokryły się czerwonymi plamami i trafiła ona do szpitala, gdzie usłyszała diagnozę – martwicze zapalenie powięzi i zakażenie mięśni. Po koniecznym usunięciu skóry w organizm wdała się sepsa, a kobieta miała zaledwie 30% szans na przeżycie.

nogi2

Jedyną opcją było wprowadzenie jej w stan śpiączki farmakologicznej. Na szczęście Dana zdołała wyjść z tej ciężkiej choroby, jednak mimo tego wciąż nie odzyskała pełni władzy w nogach i musi poruszać się o kulach. Najważniejsze jednak, że żyje, mimo że do dziś nie jest w stanie uwierzyć do czego mogła doprowadzić ją ta niewinna infekcja.


Więcej z sieci:

loading...

Zobacz także

Więcej z kategorii: Inne