w

8-letnia dziewczynka trafiła do szpitala z dziurą w dłoni. Nikt nie wpadł na to, ze została ukąszona…


Pewni rodzice omal nie stracili swojej 8-letniej córki, kiedy została zaatakowana przez pająka, który spadł na nią w łazience. Abbie Kinnaird została zaatakowana przez pustelnika brunatnego, który ukąsił ją w dłoń.

Rana ta wyglądała bardzo groźnie, dlatego została ona natychmiast przetransportowana do szpitala. Jak się później okazało w domu jej rodziny znajdowały się jeszcze dwa osobniki z tego samego gatunku, które ukryły się w łóżku dziewczynki.

dziura

Obawiając się o bezpieczeństwo swoje i swojej rodziny, matka 8-latki zleciła ekipie zajmującej się tymi zwierzętami, oczyszczenie jej domu. Pracownicy firmy dodatkowo w mieszkaniu znaleźli jeszcze kilka czarnych wdów, które stanowiły dodatkowe zagrożenie. Abbie przeszła kurację antybiotykami, lecz niestety to nie pomogło, dlatego musiała ona przejść operację, podczas której lekarze usunęli fragment skóry a wnętrze rany zostało dokładnie wypłukane, dzięki czemu nie wdała się żadna infekcja.

dziuura1

Po całym zdarzeniu matka 8-latki nie chciała wracać do domu, w którym doszło do tego zdarzenia, dlatego poprosiła o mieszkanie awaryjne. Od rady osiedla usłyszała jednak, że może udać się z rodziną do schroniska, lecz ta nie chciała spać w takim miejscu z dziećmi. Rzecznik Colchester Borough Homes tłumaczył całe zajście tym, że w tego typu sprawach pomagają jedynie rodziną bezdomnym.